Skip to main content

Prio 1 ongeval Noordpier Velsen-Noord

Datum: zondag 18 januari 2026 | Sectie: IJmuiden

🚨ACTIE Nr: 02
📟 PRIO 1 Ongeval Noordpier Velsen-Noord
🗓️ 18 januari 2025

Vanochtend werden wij, samen met diverse andere hulpdiensten, gealarmeerd voor een ongeval op de Noordpier in Velsen Noord.

Volgens de melding zou een persoon tussen de blokken ten val zijn gekomen. Omdat de persoon zich mogelijk net boven de waterlijn bevond, zijn wij gealarmeerd om vanaf het water assistentie te verlenen.

Ter plaatse bleek dat de persoon droog lag en dat de hulpdiensten vanaf de landzijde aanwezig waren. Onze assistentie vanaf het water was daardoor niet meer noodzakelijk.

Wij zijn nog kort ter plaatse gebleven om de hulpdiensten te voorzien van verlichting en zijn vervolgens retour station gegaan.

Deel dit bericht

IJmuiden

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!