Skip to main content

Prio 1 Medevac

Datum: zaterdag 08 augustus 2026 | Sectie: IJmuiden

🚨ACTIE Nr: 31
📟 PRIO 1 Medevac
🗓️ 07 augustus 2026

Gistermiddag werden wij gealarmeerd voor een medische evacuatie (MEDEVAC) vanaf een schip in ankergebied 8.

Een persoon aan boord had letsel opgelopen en moest voor verdere medische behandeling naar de vaste wal worden gebracht. Na aanvullende informatie van het Kustwachtcentrum zijn wij uitgevaren richting het schip.

Ter plaatse zijn we langszij gegaan en hebben we de persoon aan boord genomen. Vervolgens zijn we teruggevaren naar onze steiger in de Vissershaven.

Na aankomst is de persoon naar het ziekenhuis gebracht voor verdere medische behandeling. Kort daarna was de reddingboot weer gereed voor inzet.

Deel dit bericht

IJmuiden

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!