Skip to main content

Sloep in brand

Datum: zondag 01 oktober 2023 | Sectie: Huizen

Zondagavond zijn KNRM Huizen en Marken door de Kustwacht gealarmeerd voor een vaartuig met brand aan boord op het IJmeer. Ook de Reddingsbrigade Naarden en maritieme hulpverleners reageren op de melding.

Al snel komt het bericht dat de opvarenden het vaartuig hebben verlaten en aan boord van een passerend jacht zijn. De Nikolaas Wijsenbeek, met aan boord Brandweer Huizen, start de bluswerkzaamheden. Niet veel later is ook KNRM Marken ter plaatse.

Het vaartuig moet als verloren worden beschouwd.

Deel dit bericht

Huizen

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!