HUET Training bij STC-KNRM (Video)
Een deel van de Hoekse KNRMers samen met vrijwilligers van station Wijk aan Zee, hebben de HUET cursus gevolgd bij het STC-KNRM in Rotterdam.
De HUET, Helicopter Underwater Escape Training, is een ééndaagse training speciaal bedoeld voor offshore personeel dat voor vervoer van en naar hun werkplek gebruik maakt van een helikopter. Ook voor zeevarenden die regelmatig van en naar boord reizen per helikopter is het van belang te trainen op welke manier veilig kan worden gereisd en hoe adequaat kan worden gereageerd in het geval van een noodsituatie
Deel dit bericht
Hoek van Holland
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.