Skip to main content

Zeiljacht vastgelopen in De Boontjes

Datum: zondag 16 april 2017 | Sectie: Harlingen

Tegen de avond werd de bemanning van reddingstation Harlingen gealarmeerd voor een zeiljacht wat aan de grond zat in De Boontjes nabij boei 12. Met behulp van reddingboten Wiecher en Jap Visser-Politiek en Chios is het scheepje losgetrokken waarna het haar route kon vervolgen.

Deel dit bericht

Harlingen

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!