Skip to main content

Boudewijn is de KNRM nog elke dag dankbaar

Datum: zaterdag 19 januari 2019 | Sectie: Enkhuizen

Naar aanleiding van de jaarcijfers hadden wij SBS Hart van Nederland op bezoek in Enkhuizen. Dit naar aanleiding van de geslaagde reanimatie van Boudewijn.

Op een prachtige eerste pinksterdag 2018 kreeg Boudewijn uit Amsterdam een hartstilstand, net toen hij met zijn vrouw terugkwamen van een vaartochtje naar Lemmer. In de haven van Enkhuizen zakte hij voor de ogen van zijn vrouw in elkaar.

De reddingsboot was er als een van de eerste bij en nam de reanimatie van een omstaander over. De reddingboot bemanning kreeg het hart van Boudewijn weer opgang. De even later gearriveerde ambulance bracht hem met spoed naar het ziekenhuis waar Boudewijn wakker werd.

Twee weken later stond Boudewijn samen met zijn vrouw op de stoep van het boothuis om zijn redders te bedanken. Een voor hem maar zeker ook voor de reddingbootbemanning emotioneel weerzien.

Bekijk de beelden hier onder.

[youtube url="

"]

Deel dit bericht

Enkhuizen

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.

Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!