Skip to main content

Brand op speedboot

Datum: woensdag 23 juli 2025 | Sectie: Dordrecht noord

1 juli om 14:01 uur werd de reddingboot Tjepke Ekkelboom opgeroepen vanwege een brand op een speedboot in de Biesbosch, ter hoogte van de Aakvaai in Hank. Bij aankomst waren de drie opvarenden al van boord. Door goede samenwerking tussen Rijkswaterstaat, Politie, Staatsbosbeheer, Brandweer en de KNRM kon de brand snel en veilig worden geblust en zijn de opvarenden in veiligheid gebracht.

 

Deel dit bericht

Dordrecht noord

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.

Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!