Boot gestrand in Gat van Binnennieuwesteek.
Komend van de werf in Streefkerk vaart een motorboot naar Alblasserdam. Een mooie route langs het Gat van de Binnennieuwesteek in de Brabantsche Biesbosch. Daar blijkt de navigatie-app geen rekening te houden met het getij in dit gebied en het bootje strandt jammerlijk.
De vrijwilligers van KNRM reddingstation Dordrecht wordt gealarmeerd en vaart uit naar het onfortuinlijke schip. De boot wordt door de Dordtse redders losgetrokken. Als altijd controleert de bemanning van de reddingboot de staat van het geredde schip. Daarbij blijkt dat er schade aan het roer is en de reddingboot sleept het bootje naar de haven van Lage Zwaluwe. Daar kan het bootje gerepareerd worden. Onder dankzegging van de geredde keert de reddingboot weer terug naar station.
Deel dit bericht
Dordrecht noord
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.