Motor zonder zegen
Het vissen vanaf een boot gaat niet zonder slag of stoot.
Vanmorgen is de bemanning van de Winifred Lucy Verkade Clark opgepiept om 4 voor 12. De melding is: prio 2, vaartuig motor / stuur problemen. De boot lag noord west van de Wielingen 4 boei te vissen. Bij navraag bleek de motor niet te starten. We hebben daarom de start hulp meegenomen. Helaas bood de start hulp niet het gewenste resultaat. De motor gaat niet eens rond. Er is dus iets anders aan de hand dan alleen een lege accu. We hebben de boot vervolgens vast gemaakt en naar Breskens gesleept.
Pech achtervolgt deze boot al een tijdje, de eigenaar had de boot vorig jaar gekocht en was door diefstal al een motor kwijt geraakt. Dit was de eerste keer dat hij op zee aan het vissen was. Hij is dan ook donateur geworden!
Deel dit bericht
Cadzand
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.
 
 