Skip to main content

Startproblemen voor 't Killetje

Datum: zaterdag 01 september 2018 | Sectie: Breskens

Een zeiljacht kreeg zaterdagmiddag in aan loop naar de haven de motor niet op gang. Reddingboot Zeemanshoop voer uit en kon het zeiljacht veilig afmeren in Breskens.

Een zeiljacht is zaterdag rond de middag onderweg naar de thuishaven Breskens. Nabij de Nieuwe Sluis willen ze de motor starten, maar deze weigert dienst. Via de verkeerscentrale vragen ze om hulp.

Reddingboot Zeemanshoop vaart uit ter assistentie. Eenmaal ter plaatse wordt een opstapper overgezet om een sleepverbinding te maken.

Het jacht wordt naar Breskens gesleept en veilig afgemeerd in de jachthaven.

Tijdstip alarm: 12:14 uur
Wind: Zuid 2 Bft
Zicht: Goed (15 NM)

Deel dit bericht

Breskens

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.

Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!