Skip to main content

Startproblemen voor het Halve Maentje

Datum: woensdag 23 mei 2018 | Sectie: Breskens

Een sportvisboot kreeg woensdagavond de motor niet gestart. Reddingboot Zeemanshoop voer uit ter assistentie en kon de boot veilig afmeren in de jachthaven van Breskens.

Twee sportvissers willen na een dagje vissen terug naar de thuishaven Breskens. De stroomvoorziening is echter niet meer toereikend om de motor op gang te krijgen. Na verschillende malen proberen zit er niets anders op dan hulp in te roepen.

De reddingboot van Breskens wordt gealarmeerd en is binnen een kwartier na alarm ter plaatse. Nadat het anker gelicht is, wordt de sportvisboot op sleeptouw genomen en even later veilig afgemeerd in de jachthaven van Breskens.

Na het opnemen van de gegevens van deze dankbare donateurs, gaat de reddingboot retour naar het reddingstation.

Tijdstip alarm: 19:06 uur
Wind: Noord 3 Bft.
Zicht: Goed (11 NM)

Deel dit bericht

Breskens

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!