Motorstoring bij Nieuwesluis
Reddingboot Zeemanshoop is woensdagavond uitgevaren voor een sportvisboot met motorstoring. De visboot is op sleeptouw genomen en veilig afgemeerd in de jachthaven van Breskens.
De Breskense reddingbootbemanning wil bijna beginnen aan de vaste oefenavond als ineens de piepers afgaan.
Na contact met de Nederlandse Kustwacht blijkt het te gaan om een Belgische sportvisboot, welke ten westen van Nieuwesluis voor anker ligt met motorstoring.
Reddingboot Zeemanshoop vaart uit en is een kwartier na alarmering ter plaatse. Nadat de sleepverbinding bevestigd is op het traileroog, wordt de visboot op sleeptouw genomen.
Even later kunnen we de drie sportvissers veilig afmeren aan de bezoekerssteiger van de jachthaven.
Tijdstip alarm: 19:30uur
Wind: Noord 3 Bft.
Zicht: Goed
Deel dit bericht
Breskens
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.