Actie tijdens de zaterdag van Visserijfeesten
Zaterdagmiddag is reddingboot Zeemanshoop uitgevaren voor een zeiljacht met motorproblemen.
Zaterdag is een zeiljacht onderweg vanuit Kortgene. Bij Vlissingen willen ze de motor starten, maar deze slaat niet aan. Hierop nemen ze contact op met de centrale Vlissingen en die verwittigt daarop de Nederlandse Kustwacht.
De piepers van de bemanning van reddingboot Zeemanshoop gaan af en snel wordt uitgevaren richting het jacht.
Eenmaal ter plaatse worden de zeilen gestreken door de bemanning van het zeiljacht. Een opstapper wordt overgezet en een sleepverbinding gemaakt. Na kort overleg wordt koers gezet richting Breskens.
Het jacht wordt afgemeerd aan een steiger van de jachtwerf en de gegevens genoteerd. De schipper van het zeiljacht belooft Redder aan de wal te worden.
Tijdstip alarm: 17:33 uur
Wind: Noord 4 Bft.
Zicht: Goed
Foto’s: KNRM Breskens
Deel dit bericht
Breskens
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.