Skip to main content

KNRM Andijk en Medemblik uitgevaren voor motorstoring.

Datum: maandag 13 juli 2015 | Sectie: Nieuws

Maandagmiddag zijn beide reddingboten van KNRM Medemblik uitgevaren voor een motorjacht met motorstoring. Het jacht lag op het midden van het IJsselmeer.

Eenmaal onderweg met beide reddingboten komt een melding van bergingsvaartuig Odin.
Zij zijn reeds ter plaatse en nemen het jacht op sleep. Omdat het nog niet helemaal duidelijk was of alles aan boord onder controle was koersten beide reddingboten door naar het jacht.

Na een controle door de bemanning van het bergingsvaartuig en de KNRM is de hulp niet langer nodig en keren beide reddingboten huiswaarts. De Odin heeft het jacht 2 uur later afgemeerd in de haven van Medemblik.

Actie 2015 – 10
Tijdstip: 13.41 uur

Nieuws

Gerelateerd nieuws

Nieuwsbrief

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Download de KNRM Helpt app

MET DE KNRM HELPT APP BEREIKT U ONS ALTIJD EN OVERAL

Met één druk op de knop alarmeert u het dichtstbijzijnde reddingstation. Altijd veilig het water op? Download de KNRM Helpt App.

Word donateur

DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.

Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en brengen we de uitrusting van onze redders op orde.

Deel dit bericht

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!