Skip to main content

Len en Nel de Klerk

Een laatste wens met respect vervuld


In juli 2025 overleed de heer Frank de Jager. De heer de Jager benoemde de KNRM in zijn testament tot enig erfgenaam en executeur van zijn nalatenschap. De heer Len de Klerk, zwager van Frank, zorgde tot het einde voor Frank. Len en zijn vrouw Nel verstrooiden de as van Frank en zijn levenspartner Roos (zus van Nel) op zee bij IJmuiden.

“Wij kijken met veel waardering terug op de prudente afwikkeling van Franks nalatenschap door de KNRM, waaruit grote en voor ons als naaste verwanten rustgevende ervaring spreekt. Open en persoonlijk overleg en respect voor familiememorabilia kenmerken hun aanpak."

 

Deel dit bericht

Gerelateerde blogs

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!