Zaterdag 28 juni 2014 hebben we ons nieuwe bemanningsverblijf met de naam "De Vaan" officieel in gebruik genomen. Naamgever van ons nieuwe onderkomen is onze sponsor Venturn BV uit Rotterdam. Hun logo, een windvaan, zit in de naam van ons nieuwe onderkomen verwerkt. Venturn BV doneert jaarlijks 1% van de omzet aan de KNRM. Daarbij is de exploitatie van reddingstation Hansweert als specifieke bestemming gekozen.
Voorheen had KNRM Hansweert een kleine vergaderruimte in het sluisgebouw en waren de overlevingspakken opgeborgen in een container op de dijk. Nu beschikt reddingstation Hansweert over een eigen onderkomen met onder meer een relaxruimte, een instructie/vergaderruimte, een grote ruimte voor de overlevingspakken en een eigen werkplaats.
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
Verander het bedrag met de plus- en minknop om te bekijken wat uw donatie voor de KNRM kan betekenen.
Muts
Muts
Geef een warm hoofd en warme oren cadeau aan een vrijwillige redder!
Schippers van reddingboten hebben jaren ervaring en opleiding. Hun schippersopleiding leert ze nog beter leidinggeven. Investeer in de schippers van de toekomst!
Er zijn meer dan 50 buitenboordmotoren in gebruik op de reddingvloot. Ieder jaar worden er acht vervangen. Wilt u een grote gift doen en daar meer advies over? Neem dan contact met ons op.
Mis de boot niet! Schrijf je nu in voor de KNRM nieuwsbrief
Maandelijks houden we je op de hoogte van alle nieuwtjes, evenementen en bijzondere acties van de KNRM en onze reddingstations. Je kunt je op ieder moment weer afmelden.