Plaatselijke commissie van KNRM reddingstation Egmond aan Zee

Mw. H. Hafkamp

  • in dienst per : 21/05/2008
  • functie : voorzitter

B. van Winden

  • in dienst per : 01/01/2016
  • functie : secretaris

J. Tervoort

  • in dienst per : 12/02/2002
  • functie : Penningmeester

H. Biesboer

  • in dienst per : 01/01/2012
  • functie : pr. coordinator / technische & nautische ondersteuning

A. Blok

  • in dienst per : 12/02/2002
  • functie : bedrijfsveiligheid & C2000

N. Stoll

  • in dienst per : 01/01/2016
  • functie : lid