Bemanning van KNRM reddingstation Egmond aan Zee

W. Visser

  • in dienst per : 01/10/1994
  • functie : schipper

S. Vitali

  • in dienst per : 01/01/2001
  • functie : schipper (plaats vervangend)

D. van Thiel

  • in dienst per : 01/10/1994
  • functie : schipper (plaats vervangend)

R. Groot

  • in dienst per : 01/06/2003
  • functie : schipper (plaats vervangend)

S. Wijker

  • in dienst per : 01/01/1996
  • functie : motordrijver

P. van Westen

  • in dienst per : 01/06/2003
  • functie : opstapper

A. Biesboer

  • in dienst per : 01/06/2003
  • functie : opstapper

S. de Boer

  • in dienst per : 01/01/1998
  • functie : opstapper

R. Zentveld

  • in dienst per : 01/01/2003
  • functie : opstapper

B. IJssennagger

  • in dienst per : 01/03/2008
  • functie : opstapper

I. Wijker

  • in dienst per : 01/04/2010
  • functie : walbaas

M. van Duin

  • in dienst per : 17/04/2012
  • functie : walbaas

E. Wijker

  • in dienst per : 
  • functie : walbaas

D. Sander

  • in dienst per : 01/01/1998
  • functie : tractor chauffeur

J. Dekker

  • in dienst per : 24/10/1995
  • functie : tractor chauffeur

S. Zwart

  • in dienst per : 
  • functie : tractor chauffeur

C. de Jong

  • in dienst per : 13/08/1990
  • functie : helper aan de wal / tractor chauffeur (plaats vervangend)

M. Visser

  • in dienst per : 01/01/1998
  • functie : helper aan de wal / ploegleider khv

M. Eijben

  • in dienst per : 01/10/2011
  • functie : helper aan de wal / ploegleider khv (plaats vervangend)

A. Bas

  • in dienst per : 01/12/1990
  • functie : helper aan de wal / chauffeur khv

M. Zwart

  • in dienst per : 01/03/2008
  • functie : helper aan de wal / opstapper / chauffeur khv

E. de Groot

  • in dienst per : 01/01/2012
  • functie : helper aan de wal / opstapper

N. Gouda

  • in dienst per : 01/07/2010
  • functie : helper aan de wal / opstapper

R. van Vemde

  • in dienst per : 01/07/2010
  • functie : helper aan de wal / opstapper

E. van Damme

  • in dienst per : 01/08/2015
  • functie : helper aan de wal / ploegleider khv (plaats vervangend)

J. Brouwer

  • in dienst per : 01/08/2015
  • functie : helper aan de wal

L. Groot

  • in dienst per : 
  • functie : helper aan de wal