KNRM Header
Word donateur

U bevindt zich hier: homesteun onsloffelijke initiatieven > west coast challenge 

Het goede doel dat
mensen redt op zee

Wij kunnen ons werk niet doen
zonder de Uw steun!

West Coast Challenge

Het parcours van de West Coast Challenge

In 2009 is een groep vrienden voor het eerst de uitdaging aangegaan om hardlopend en fietsend van Den Helder naar Hoek van Holland te gaan.

De eerste versie was in beide opzichten een groot succes, daarom is besloten om op 11 december 2010 voor maximaal 50 teams deze Challenge opnieuw te organiseren. Opbrengst € 6.000!

Het doel van de West Coast Challenge is om met zoveel mogelijk duo-teams een sportieve run-bike-run van Den Helder naar Hoek van Holland te volbrengen en om zo fondsen te werven voor de KNRM, opdat zij haar werk en de veiligheid van al haar vrijwilligers kan blijven garanderen.

De route van de West Challenge loopt, afhankelijk van de windrichting, van Den Helder naar Hoek van Holland of visa versa langs de 12 kuststations van de Redding Maatschappij.

Bezoek de website voor opgave en/of meer informatie.
De volgende West Cast Challenge staat in de agenda op zaterdag 8 december 2012.

Impressie en reclamespotje op Youtube.

West Coast Challenge


 

 

 

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de activiteiten van de KNRM; Meld u aan voor onze maandelijkse digitale nieuwsbrief.




Agenda

Omvlagging Reddingstation Blaricum
Blaricum, 26 mei 2012
 

Vlaggetjesdag Zoutkamp
Lauwersoog, 28 mei 2012
 

Informatiebijeenkomst Erfrecht
Loosdrecht, 4 juni 2012
 

Alle activiteiten »

KNRM

Haringkade 2
1976 CP IJmuiden
Tel.: 0255 548454
E-mail: info@knrm.nl
Giro 26363