Zoek Vraag het de KNRM Word Redder aan de wal RSS feeds English
   > Waar wij zijn > Reddingstations > Johanna louisa > Nieuws 
Terug naar het overzicht

Print het artikelPleiadenschool ontvangt Sinterklaas
IJmuiden 4 december 2009

Speciaal voor de kinderen van de IJmuidense Pleiadenschool kwam de goedheiligman nog een keer naar IJmuiden. Omdat de Sint, zoals hij later vertelde, het weer te koud vond voor een rit op zijn schimmel Americo, was hij aangemonsterd aan boord van de voormalige reddingboot Johanna Louisa.
Terwijl alle kinderen op de kade “Zie ginds komt de stoomboot” zongen en de Muziek Pieten aan boord “O kom er eens kijken” speelden, meerde de Johanna Louisa af aan de steiger van het KNRM hoofdkantoor en kon de Sint voet aan wal zetten.
Na een kort welkomstwoord kon de Sint, alle Pieten en natuurlijk alle schoolkinderen onder begeleiding van de politie, de tocht naar school aanvaarden om daar gezamenlijk te ontbijten. De tocht over zee had de Sint hongerig gemaakt. Ook de Sint en Pieten konden zich verheugen op de warme chocolademelk en verse broodjes.

De schipper heeft de Sint al toegezegd om hem volgend jaar weer naar IJmuiden te brengen.

> Home Johanna Louisa

> Historie
> Bemanning
> Materieel
> Nieuws
> Agenda
> Reservering vaartocht
> Contact
> Routebeschrijving

> Vrijwilliger worden
> Houd deze reddingboot in de vaart
© 2006 - 2010 | Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij | colofon